ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Car uctu bi yardim nlr

+2
Xxm4ny4kxD
eyder1453
6 posters
YazarMesaj
eyder1453
~ Banned ~
 ~ Banned ~

Car uctu bi yardim nlr  Empty
MesajKonu: Car uctu bi yardim nlr    Car uctu bi yardim nlr  EmptyPtsi Ekim 04, 2010 4:43 pm

GM ve TL carima giriyorum karkater sectimde oyundan atiyor 1 köyde bugda kalmasi imkansız lütfen geregini ypainn confused confused confused confused Embarassed
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: Car uctu bi yardim nlr    Car uctu bi yardim nlr  EmptyPtsi Ekim 04, 2010 4:46 pm

bazen sonucu baglantısında hata oluyor sever bakım oldugu zaman oluyor bendede aynı sorun var bıraz bekleyın server acılır
http://hayalet.forumt.biz
wenom9876
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
wenom9876

MesajKonu: Geri: Car uctu bi yardim nlr    Car uctu bi yardim nlr  EmptyPtsi Ekim 04, 2010 6:24 pm

YA SIMDI MAVILER BUGTA GALIBA SAAT 19:25 04 EKIM PAZARTESI WE MAVILERDEKI CARIMA GIREMIYOM AMA SARIDAKINE GREBILIYORUM
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: Car uctu bi yardim nlr    Car uctu bi yardim nlr  EmptyPtsi Ekim 04, 2010 6:27 pm

Charlarınız Öyle Olunca Reset Atılana Kadar Bugtan Kurtarılamaz Ama bir sw öyle bir şey yapmıştılarki sitelerinde bugta kalınca charın siteden nick şifreni giriyordun beni kurtar diyordun seni bugtan kurtarıyordu harika bişeydi burdada olsa keşke Exclamation
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: Car uctu bi yardim nlr    Car uctu bi yardim nlr  EmptyPtsi Ekim 04, 2010 6:33 pm

Evet Öyle Bi Özellik Olsaydı Daha Kolay Olurdu Benimkide Az Önce Bug ta Kaldı Very Happy
ShaManKing33
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Car uctu bi yardim nlr    Car uctu bi yardim nlr  EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 9:57 pm

Maalesef Herksin Çari Bugda...

Car uctu bi yardim nlr
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acil yardım !!
» actora giremiorum yardım pls
» Yardim edin ltfn
» Dün geceden beri giremiorum Yardım pls
» Buz Zindaninda Kaldi yardim edin