ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Dün geceden beri giremiorum Yardım pls

4 posters
YazarMesaj
berkansoy
Yeni Üye
Yeni Üye

Dün geceden beri giremiorum Yardım pls Empty
MesajKonu: Dün geceden beri giremiorum Yardım pls   Dün geceden beri giremiorum Yardım pls EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 11:07 am

Lütfen ilgilenin karakter sayfasından sonra atıor sadece bu çarımı deil baska bi hesabım var onuda atıor üstelik şehirdeyken oldu bu olay bugta kalmış olamaz Çarın Adı:: INeFeSI İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: Dün geceden beri giremiorum Yardım pls   Dün geceden beri giremiorum Yardım pls EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 11:14 am

Evet Ya Yardım Edin bize bendede öyle oluyor ilk başlarda oyun kendiliğinden kapanmaya başladı sonra bir gitti bir daha giremedim
berkansoy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dün geceden beri giremiorum Yardım pls   Dün geceden beri giremiorum Yardım pls EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 11:21 am

4xe çözüm buunda kurtulalım adamlara 58k vuruom yukarda 58k yazıo 4x diolar bıktım bu tiplerden bide su oyunu biran önce yapın PLease!!
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: Dün geceden beri giremiorum Yardım pls   Dün geceden beri giremiorum Yardım pls EmptyPaz Eyl. 26, 2010 5:27 am

sitede 4x engelleyici proqram var onu kurun sorun cozulur
http://hayalet.forumt.biz
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: Dün geceden beri giremiorum Yardım pls   Dün geceden beri giremiorum Yardım pls EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 4:52 pm

Sv Online Smile
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: Dün geceden beri giremiorum Yardım pls   Dün geceden beri giremiorum Yardım pls EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 4:59 pm

[RGK]Hacker BOS MESAj cekme emege saygısızlık etme
http://hayalet.forumt.biz

Dün geceden beri giremiorum Yardım pls
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» actora giremiorum yardım pls
» Car uctu bi yardim nlr
» Acil yardım !!
» Yardim edin ltfn
» Karektere giriyor Cgrımı acmıyor Lütfen Yardım