ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

[RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu?

3 posters

Hakkı ile olmuştur.
[RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? Vote_lcap50%[RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Haksız ile olmuştur.
[RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? Vote_lcap50%[RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Toplam Oylar : 4

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

[RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? Empty
MesajKonu: [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu?   [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 11:24 pm

Hakkı ile olmuştur diyecek olanlara cevabım aşağıdaki resimlere bakmanızdır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu?   [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 11:26 pm

=> Konu Dogru Yere Taşınmıştır.
http://www.ormanika.com/orman/6056
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu?   [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? EmptyPaz Ekim 03, 2010 8:26 am

Moderatörlükten Atıldım Zaten Deneme Mod da Olmak İstemiyorum

Bütün Konulara Gerekli Açıklamayı Yaptım Diye Böyle Konu Açmana Gerek Yoktu Madem Moderatör Olmak İstiyosun Al Üyeliğimde Senin Olsun!
Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu?   [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? EmptyPaz Ekim 03, 2010 5:32 pm

Bakıyorum gine mod olmuşsun.Merak etme bir açığın varsa takip edenler yakalar.Bende şansızlık mı var nedir ne yapsam hiçbir siteye mod olamıyorum.D.modda kalıyoruz paylaşım yapıyoruz,flood yapmadan,post kasmadan çalışıyoruz.Sonra sizin gibi insanlar gelip bizim yerimizin üstüne oturuyor.Bu dünyada haksızlara yer yok.Ben de deneme modsam kimsenin hakkını kimseye yedirmem.Deneme mod olabilirim ama senin benden üst yetkili olduğun anlamına gelmez.Her yetkiliden büyük admin vardır bu forumda...
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu?   [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? EmptyPaz Ekim 03, 2010 7:02 pm

Ben Ne zaman flood yaptım ki o çektiğin fotolardaki konulara bak bakiyim her konuya aynı mesajımı yazmışım gör adam oraya video koyuyor videoyu kontrol ediyorum sonrada şu kişi 4x kullanıldığından bann alıcaktır dyorum admin konuyu gözden geçirince gerekli açıklamayı yapıcaktır diyorum sen buna flood mu diyosun aslında bu nedem biliomusun forumla ilgilenmek demek sen burda haksız yere oldu diyosn olabilir herkesin düşüncesi farklıdır ama benim düşüncem hakkımla aldığımdır
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu?   [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu? EmptyPaz Ekim 03, 2010 7:15 pm

Beyler Böyle Saçma Konular Görmek İstemiyorum...

Ben Biliyorum Kimin Ne Kadar Paylaşımcı Üye Oldugunu..

=> Konu Kilit
http://www.ormanika.com/orman/6056

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SuikasTime AiLevi DegerLere Küfür Buna Hakkı Yok !! :@@
» nasıl bir moderatör !!!!!!!
» [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.
» Forumumuza - Moderator ALIMLARI BASLAMISTIR ..
» Forum Moderatör yada admin alımı yapılacakmı