ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

[RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.

5 posters
YazarMesaj
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

[RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. Empty
MesajKonu: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyCuma Ekim 01, 2010 12:01 pm

[RGK]Hacker Başarılarından Dolayı Rütbesi Atanmıştır

İlk Rütbesi D.Mod Yeni Rütbesi Moderator

Bütün D Mod lara Başarılar Diler Onlarında Başarıların Artmalarını İsteriz..

Saygılarımla

Strasqueen
http://www.ormanika.com/orman/6056
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyCuma Ekim 01, 2010 12:06 pm

Teşekkürler Admin =)
Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyCuma Ekim 01, 2010 4:50 pm

Uyarı seviyesi nerdeyse dolmak üzere nasıl mod oldu anlamadım.
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyCuma Ekim 01, 2010 5:39 pm

Very Happy onu ben kendim yaptım mod olduktan sonra Very Happy
Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyCuma Ekim 01, 2010 6:02 pm

ya bu siteyi anlamadım gitti yemin ederim
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 11:36 am

Sayin : Warrior Anlaman İçin Oyunu Oynamayan Gerekir Razz
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 1:49 pm

yha öyle gözüksün die uyarı seviyemi kendim fulledim yoksa benim uyarı seviyem 0 dı Very Happy
Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 3:00 pm

oyunu oynayayım diyecem hata veriyor oyun bakımda oluyor nerdeyse bütün gün Very Happy
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 4:02 pm

[RGK]Hacker demiş ki:
yha öyle gözüksün die uyarı seviyemi kendim fulledim yoksa benim uyarı seviyem 0 dı Very Happy

Hatadan Öyle Gözüküyor Sen Öyle ETmedim Edemezsinde.

Uyari Seviyende 5/10

Oyunda 7/24 Açık Arkadaşlar
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 7:32 am

[RGK]Hacker Rütbesi Yeniden D Mod Olmustur

=> Konu Kilit
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 8:39 am

Aga Moderatör Olduğumda Profilimi Yeniden Düzenledim Vs Vs Derken Uyarı Seviyesinin Yanında Ok İşareti Gibi Birşey Vardı Ona Tıkladım Küçük Bi Kutucuk Çıktı Uyarı Seviyesin Ayarlamaya Yarıyordu Bende 10/10 Yapıyım Maksat Şekil Olsun Dedim Wink

Sonrada Bu Yüzden Moderatörlükten Aldın

Bende Diyorum Ne Yaptımda D.Mod Oldum Very Happy
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 4:07 pm

Onla Alakası Yok.. Bilgi İstiyorsan Deneme Modlarla Görüşünüz.
Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 5:36 pm

Strass bu hacker nasıl mod oldu modluktan atılmamış mıydı?
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 7:07 pm

Valla Ben Birşey Anlamadım

Aklımda 2 Soru Var

Neden Moderatörden Atıldım
2- Neden tekrar Alındım
Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 9:35 pm

Haksızların olduğu bir dünyada haklıların sayısının baya az olduğunu görmüş olduk.Yorumunu okudum her 4x videosuna bakmak sana kalmamış bu 1,o bölümde yetkin yok bu 2,ben orada örnek verdim kimbilir kaç kere flood yaptın da göstermiyorsun,ya ağzındaki baklayı çıkarırsın yada adminler çıkarmasını bilir.Burada haksızlığa tahammülüm yoktur.Maşallah o mesajları da flood ile yapmışsındır.Helal olsun.Büyüklük Allaha mahsustur.Burada ben büyüğüm ben moderatörüm diyenlere de ekmek vermezler.Sana hatırlatırım.Hakkınla mod olacaksan ilk olarak mesaj sayısı değil insanlığı öğrenmen lazım.Ama onu da sana öğretememişler.Neyse hayat tozpembe değildir.İnsanlar şu dünyada ekmek kazanmak için neler yapıyor bir bilsen,ama ondan da anlamazsın ki..Kim ne derse desin bu işin peşini bırakmayacağım.Kim ne derse desin sana da inat göstereceğim sana nerede mod olacağımı sana da ders olacak beni ve d.mod arkadaşlarını küçümsemekle hata yapıyorsun buda sana kazanç olarak geliyor.Ne diyeyim ne halin varsa gör.
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 10:22 pm

İnsanlar şu dünyada ekmek kazanmak için neler yapıyor bir bilsen

O Kelimenin Anlamını Benden Daha İyi Bilemezsin

Ben Ömrüm Boyunca Babasız Büyüyen Bir Delikanlı Olucam

Siz Bilgisaylarınız Başında Bana Suç Bulmaya Çalışırken Ben O Sıcakta Kaşıntı Hastalığına (Yani Denizde Yüzdükten Sonra Vücudumun %65 i Çok Kötü Kaşınmaya Başladığında) Eve Ekmek Parası Getirebilmek Anneme Katkıda Bulunabilmek İçin Ustamın Kırdığı Yerleri Tek Bir Küre bi Çuval İle Temizlemeye ÇAlışırdım.Kaşıntı Hastalığı Sana Basit Birşey Gelebilir Fakat O Acıyı Hissetmeyen birisi o acıyı hissedeni hayatta anlayamaz.Çünkü Maksat Paramı Alın Teri İle Kazanabilmek Maksat İş Öğrenmek Ha Bu Arada Ben Su Tesisatçısında Çalışıyorum

Birde Moderaötr Olmam Sana Batıyormu Biliyonmu Forumda Normal Bir Kullanıcı İle Moderatör Arasında Hiç Bir Fark Yok Aynı İşlev Sadece Moderatör Yazıyor Olay Bu

Flood Ne Demek Biliyormusun

Bir Konuda Bir MEsaj Yazdıktan Sonra Arkasından Bir Daha Mesaj Yazmak Demek

her 4x videosuna bakmak sana kalmamış bu 1,o bölümde yetkin yok bu 2,ben orada örnek verdim kimbilir kaç kere flood yaptın da göstermiyorsun,ya ağzındaki baklayı çıkarırsın yada adminler çıkarmasını bilir.Burada haksızlığa tahammülüm yoktur.Maşallah o mesajları da flood ile yapmışsındır.Helal olsun.

Bu Sözünde Sana Gereken Açıklamayı Yapayım İstersen

Moderatör Ne Demek?

kimbilir kaç kere flood yaptın da göstermiyorsun,

Bu Sözde Anlatmak istediğin ne flood yaptında göstermiyorsun bu mesaj sna mantıklı geliyormu Very Happy

ya ağzındaki baklayı çıkarırsın yada adminler çıkarmasını bilir

ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR!

Burda Herşeyi Açıkladım

Maşallah o mesajları da flood ile yapmışsındır.Helal olsun.

Flood Ne Demek?

Kim ne derse desin sana da inat göstereceğim sana nerede mod olacağımı sana da ders olacak

Moderatör Olacağım Aklımın Ucundan Geçmezdi.Bana ders mi göstereceksin Very Happy o dersi gösteremezsin çünkü sen moderaöt rolunca ben GM Olucam Hatta Ne GM si TL Hatta Ne TL si Hacker Olucam

(Siz Yatağınıza Yatıp Olmayacak Hayaller Kurarken Biz Bilgisayarın Başında Olacak Gerçeklere Bakıyoruz!!!

Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 1:58 pm

Hacker olmak iyi değildir haberin olsun ben d.modum diye benim yerimi de aşağılamaya hakkın yok.Senin gibi insanlarla bütün hayatım boyunca uğraşmaya kararlıyım.Adamın biri gelir bol mesaj yazar flood kralı olur sonra da başımıza ben modum der.Sen kafanı yorma yanlış yoluna git.İlerde sen süper moderatör de olursun sonra hepimize laf atarsın.Sen şunu yap sen bunu yap diye gel keyfim gel oh ne güzel hayat
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 4:00 pm

Senin yerini aşşağılamıyorum moderatör olmaadın diye kıskançlığınla birlikte hakaret ediyorsun

hacker olmak iyi değildir diyorsun merak etme ben o bildiğin kötü hackerlardan olmıcam sen rahaat ol

ayrıca istediğim yola giderim sanane!!
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 4:22 pm

hayırlı olsun
http://hayalet.forumt.biz
Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 5:07 pm

Kuralları çiğneyen insanlardan mod olunduğunu ilk defa görüyorum.Senin yerinde olsam admine bu modluğu haketmediğimi söylerdim.Mod olunca hava atarsın sen anca Mad Kabul et post kasarak mod oldun sen,biz senin gibi post kasmıyoruz haksız yere sıkıldım senle uğraşmaktan bırakalım da adminler uğraşsın onlara da keçilik et bakalım Mad
BarbarsLX
Başçavuş
Başçavuş
BarbarsLX

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 5:58 pm

Warrior demiş ki:
Kuralları çiğneyen insanlardan mod olunduğunu ilk defa görüyorum.Senin yerinde olsam admine bu modluğu haketmediğimi söylerdim.Mod olunca hava atarsın sen anca Mad Kabul et post kasarak mod oldun sen,biz senin gibi post kasmıyoruz haksız yere sıkıldım senle uğraşmaktan bırakalım da adminler uğraşsın onlara da keçilik et bakalım Mad

Doğru söze ne denir ?
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 6:26 pm

İnanmıyorum Yha Moderatör Oldum Diye Çocuğun Etmediği Laf Kalmadı

Abicim Anlamadın Sen Beni Herhalde Senin Dediklerinin hiç birisi beni anlatmıyo mod oldum diye bu kadar yırtıosn kendini yazık lan yazık simdi admine dicem moderatörlüğümü mod olmak isteyen salak bir arkadaşıma vermek istiyorum dicem bakalm ne dicek

inan sen bu sözleri söledin die deil

benim modluktan atılıp senin mod olman için bu kadar yalan sölediğine ve kendini acındırdıgın için modlugumu sana vericem
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 7:11 pm

arkadaslar tartısmaya gerek yok en iyisi admin verir ve kararlaştılır bos yere tartışma cıkarıyorsunuz hacker sende bosver tartısma kapatın lutven
http://hayalet.forumt.biz
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 7:18 pm

Aga Ben Mesajı Admine Attım Bile Warrior Mod Olsun Beni ModLuktan Atın Dedim Hala Cevap Gelmedi Tatışmayı da Konuyuda Açan O Very Happy Ayrıca Burası Tartışma Konusu Razz
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.   [RGK]Hacker Moderator Atanmiştir. EmptySalı Ekim 05, 2010 3:54 am

Bir Konuda Göreyim Buna Benzer Böyle Hepinizi Ne Mod Ne D Mod Aticam ...

=> Konu Kilit

[RGK]Hacker Moderator Atanmiştir.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nasıl bir moderatör !!!!!!!
» Forumumuza - Moderator ALIMLARI BASLAMISTIR ..
» Forum Moderatör yada admin alımı yapılacakmı
» [RGK]Hacker moderatör hakkı ile mi oldu yoksa haksız ile mi oldu?