ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Sv Kurucusu ve GM'Ler!... Dikkat!

2 posters
YazarMesaj
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

Sv Kurucusu ve GM'Ler!... Dikkat! Empty
MesajKonu: Sv Kurucusu ve GM'Ler!... Dikkat!   Sv Kurucusu ve GM'Ler!... Dikkat! EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 10:57 pm

Bu Sv'yi Beğendim Oynadım Fakat

4x
Skillhack
Küfür
Bug
GM'nin Olgun İnsan Olmaması
GM'Lerin Sv İle İLgilenmemesi
Hafta için 2 kere event kuralının ihlal edilmesi
Bir Oyuncunun Birine Daldiginda Dc Vermesi

Sv'niz Kısaca Berbat Ya Düzeltin Yada Kapatın Yoksa Birileri bu Sv'yi Çökerticek

Bu Sv Satilirsa Çkertirim

Bu Sv Düzelmezse Böyle Devam Ederse Gm Şifrelerini Bulur Herkese Edit İtem Dağıtır 1 hafta Sonra Çökertirim

Siz Adminler Bu yazdıklarım imkansız veya şaka gibi geliyor ama siz navicat mysql virtaul pc falan biliyorken biz bunların tablo bilgilerini calmayı öğrenioduk ve ben şu an biliyorum

Şimdi Sv Açıldığından Beri Tek Bir Hackerlık Yapmadım Rahat Olun

Ben Kimsenin Hakkını Yemem Ama Bu Sv Böyle Giderse Çöker yada Çökertilir!
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Sv Kurucusu ve GM'Ler!... Dikkat!   Sv Kurucusu ve GM'Ler!... Dikkat! EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 11:35 pm

Sen Kendini Ne Saniyorsun Bakayim ? De [TL] Actor Ve Yöneticiler Hakkında Böyle Konuşuyorsun... ? Server Çökertmeyi Biliyorsun BAkayim Bunun Davası VAr Mahkemesi Var Onlarla Uğraşamabileceksen Ben Vereyim Server Git Yap Gel !! , Server Begenmiyorsan Git Başka Yerlere Ama Bunun Gibi Cix Bulursun..

Bug Vb.. Olaylar Sizlerin Yüzünden Çıkıyor Oluyor. ......

=> Konu Taşınmıştır.
http://www.ormanika.com/orman/6056
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: Sv Kurucusu ve GM'Ler!... Dikkat!   Sv Kurucusu ve GM'Ler!... Dikkat! EmptyPaz Ekim 10, 2010 8:38 am

Kardeş Ben 4xmiş Skillhack'miş Küfürmüş Bug 'muş Bunlara Kafamı Takmıyorum.

Sv'de Bir Adam Var GM Bile Deil PvP Açıyor Birine Daldiginda Adami Direk Oyundan Atio.Adamin Silahinda Sanki DC Atma Şansı Var Gibi Ben Buna Çok Uyuz Oldum.

Sv'deki Bir Gm Bir Arkadaşına Dc ÖZelliği Vermiş Herhalde .

Düşünsene Senin Oynadıgın Sv'de Bir Adam Her Gördüüğünü Oyundan Atsa Oyunu Nasıl Oynarsın

Eğer Bna İnanmıyorsan Sari Bayraaga Gel Sor Birilerine kkinq şahit charbuqta şahit
archercix şahit

Sv Kurucusu ve GM'Ler!... Dikkat!
1 sayfadaki 1 sayfası