ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.

+6
38Le38
notown0
eyder1453
ArthuR
[RGK]Hacker
TheDeathLanD
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. Empty
MesajKonu: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 10:13 am

Oyun İçinde Editli İtem Yapilir Satilir.

Silahlar - Yaylar = Delici Vurus Kritik Vurus / Zeka Güç Çeviklik %20 / Yari İnsan Güclü / +5 +6 Taşlar / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 550m

Silahlar - Yaylar = Delici Vurus Kritik Vurus / Zeka Güç Çeviklik %20 / Yari İnsan Güclü / +5 +6 Taşlar / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 500m

Çelikler = 7K HP / Savunma Efsunu / +5 +6 Taşlar / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 450m

Çelikler = 7K HP / Savunma Efsunu / +5 +6 Taşlar / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 400m

Ayakkabı = 7K HP / Savunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 400m

Ayakkabı = 7K HP / Savunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 350m

Kapşon = HP SP Üretimi / Zehirlenme Degişimi / Saldırı Hızı / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 350m

Kapşon = HP SP Üretimi / Zehirlenme Degişimi / Saldırı Hızı / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 300m

Cennetin Gözü Kolye = 7K HP / Savunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 450m

Cennetin Gözü Kolye = 7K HP / Savunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 400m

Cennetin Gözü Bilezik = 7K HP / Savunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 450m

Cennetin Gözü Bilezik = 7K HP / Savunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 400m

Cennetin Gözü Küpe = 7K HP / Savunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 450m

Cennetin Gözü Küpe = 7K HP / Savunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 =
400m

Abanoz Kupe = Hareket Hızı %30 / Savunma Efsunu / Korunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 500m

Abanoz Kupe = Hareket Hızı %30 / Savunma Efsunu / Korunma Efsunu / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 450m

Kalkan = Sersemlik Karşısında - Yavaşlık Karşısında Bağışıklık / Yarı İnsanlara Güclü %20 / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 500m

Kalkan = Sersemlik Karşısında - Yavaşlık Karşısında Bağışıklık / Yarı İnsanlara Güclü %20 / Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 450m

Damatlik = 7K HP - Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 150m

Damatlik = 7K HP - Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 125m

Gelinlik = 7K HP - Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +10 = 150m

Gelinlik = 7K HP - Karaktere Savunma Yada Saldırı Güçlü +5 = 125m

İtemi Alacaklar Oyundan PM Yada Buradan PM Atarak Alabilirler.

Eğer Yang İle Degil TL İle Alıcaksanız Benimle İrtibata Geçiniz

NOT : Full Alacaklara İndirim Yapilir. ( Takas Vardır. =)

Saygılarımla

Indırım Kodu :
Toplu İtem Alanlara İndirim Yapilir..

En son ~ Strasqueen ~ ` tarafından Cuma Ekim 08, 2010 11:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://www.ormanika.com/orman/6056
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 1:57 pm

yanlız oranlar yine aynı
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 2:37 pm

Nasıl Oranlar Aynı Oluyor ¿
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 4:27 pm

Efsunlar %30 mu olacak en fazla
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 4:29 pm

Yok Efsunlar Ornek : Yari İnsanlara Karşı Güçlü +20 Yada +30 Olacak.
eyder1453
~ Banned ~
 ~ Banned ~

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 5:01 pm

Ben Alacam Bi tanecik Very Happy 150 m liklerden
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 9:02 pm

Güneş Kılıcı İçinde Geçerlidir Arkadaşlar.
notown0
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 8:52 am

efsun +35 oranda itemler varsa alırım
38Le38
Çavuş
Çavuş
38Le38

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 9:28 am

Sen Oyundaki Nick yaz Ben 800m'lik bir Ruhsuz alacam Smile Bana pm atabilirsin : Cassiopeia
IBeRKaYI
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 3:02 pm

Aga Pm Atsan Bana 1tden İyi Bi Ruhsuz Yap Adim IBeRKayI
IBeRKaYI
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 3:03 pm

sssssssssssssssssssssssssss
IBeRKaYI
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 3:03 pm

adsssssssssssssssssssssssssss
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 3:11 pm

2 tane item alacam da hangi özellikleri getireceğini ben söyliyecem sana özeline mi yazayim ne yapayim
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 4:01 pm

Oyun İçinde Yada Forumda PM Atarak Sipariş Verebilirsiniz.
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 4:05 pm

Arkadaşlar Fiyatlar Degiştirilmiştir...

Toplu İtem Satişi Vardir. İndirim Yapilir.

Yang Almak İçin " actormt2@hotmail.com " Ekleyip İle Görüşüp Yang Alabilirsiniz.
tekiner97
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 7:21 pm

bana bitane yay yap ama havalı çelik yay ne kadarsa vercem ortalaması 50nin üzerinde olsun güç yarı insan ve kritik olsun dierlerini ben yaparim sen oyle bi item yap ben sana 500mbile veririm gardass
notown0
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 7:25 pm

+35 efsunlu item satıyormusunuz oyundan
notown0
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 9:21 pm

+20 efsunlu oranlarda ztn var hep+35 se olr
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPaz Ekim 03, 2010 11:00 pm

Ruhsuz Bıçak +9

Yarı İnsanlara Karşı Güçlü +30%
%30 Kritik Vuruş Şansı
Çeviklik +30
Güç +30
Sersemletme Şansı %30

Saldırı Değeri +50
Max.HP +500

<====================>

Siyah Rüzgar Takımı +9

Defans 144
Büyüye Karşı Dayanıklılık %20

Vücut Darbelerini Yansıtma Şansı %30
Bıçak Savunması %30
Kılıç Savunması %30
Saldırı Değeri +50
Max.HP +7000

Saldırı Değeri +50
Max.HP +500
<=====================>

Bu 2 İtem Bende Olsa Sv 1.cisiydim Very Happy Diğer İtemleri Ben Hallederim Very Happy

TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 1:17 pm

İtemlerde Efsun Oranlari %20 %30 Arasi Olacaktir.

İtemlerdeki Silah Ortalamaları 40'ı Geçmicektir.

İtemlerdeki Savunmalar 2'yi Geçmicektir.

Ornek : Siyah Rüzgar Takımı Kılıç Savunması %20 Bıçak Savunması %20 Olacaktır. (İstedigi Kişiye Göre Savunma Degişir.) 3. Savunma Koyulması Olmucaktir.

Çeviklik
Güç
Zeka Gibiler %20 - %25 Arasi Olacaktir.

Saygılarımla

Strasqueen
eyder1453
~ Banned ~
 ~ Banned ~

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 1:26 pm

Ee kardes actorla konusuyorum 6 ile 7 arasi diyor 6 oluyor saat actor acik olmuyor sabah msn acio sölüom bole bole acmadin nasil alacam die cevap wermeden kapatiyor eger satmayacaksanız foruma nie koyuyorsunuz
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 1:30 pm

eyder1453 demiş ki:
Ee kardes actorla konusuyorum 6 ile 7 arasi diyor 6 oluyor saat actor acik olmuyor sabah msn acio sölüom bole bole acmadin nasil alacam die cevap wermeden kapatiyor eger satmayacaksanız foruma nie koyuyorsunuz

Lütfen Sözlerinize Dikkat Ediniz.

Eğer Yang Almak İstiyorsaniz " ActorMt2@hotmail.com " İle Görüşünüz.

Eğer Sadece Oyun İtemleri Almak İstiyorsaniz " Strasqueen@Actormt2.com

Eğer +90 Lv Silahlari Veya Kraliyet Almak İstiyorsaniz " ActorMt2@hotmail.com " İle Görüşünüz.
eyder1453
~ Banned ~
 ~ Banned ~

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 1:31 pm

msn'en acik degilki iste kizdigim taraf budur kimse acmiyor benimi engellediniz sizmi acmiyorsunuz anlamiomki Very Happy
eyder1453
~ Banned ~
 ~ Banned ~

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 1:32 pm

item almak istiyorum yani Very Happy
tekiner97
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.   Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir. EmptyPtsi Ekim 04, 2010 5:49 pm

aga ba K sana taM iTem soLuom yay havaLı ceLiq yaY cevikLik güC kRitik yaRı insan orTaLama geLsn ama orTaLAma 40 fLn oLsun o yayı aLyiim 350mye oke? taş fLn basManan geReq yok ben baSarım aLt efSunlarıda sen saDece o dedikleirmi getir ben snden 350mye alimm hatta 400mye bile razıyım pLeasee

Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Eski efsunlu itemler :)
» PisLick foTo %100 iTem
» İtem Yükseltme Kılavuzu
» Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam
» LoveCarryy Kendini Gm olarak tanıtıp İtem çalmak istiyor [GM]Esqiya Vermessen Banlıcam Diyor Tıkla