ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Paylaş | 

ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar

YazarMesaj
SuAra
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Ptsi Eyl. 27, 2010 4:25 pm

loncamiz su ana kadar yaptigi 6 savasin hepsini kazandi loncamiz +84 ben SuAra LW:89 Keseratar Lw:92 savascida +90 alinio Smile ve %40 lı adamlar pm atsin çünkü hepimiz %40 ız Smile
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Perş. Eyl. 30, 2010 11:30 am

hayırlı olsun
http://hayalet.forumt.biz
TeaRsOfAnGeL
Teğmen
Teğmen

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Perş. Eyl. 30, 2010 4:19 pm

h.o Razz
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Perş. Eyl. 30, 2010 4:29 pm

Loncanizda Nedense Hep Sağlam Adamlar Var Kolay Kolay Kesilmiyor Anlayacağınız Loncanızdaki Adamlar Sağlam Buda Demek Oluyorki Loncanızda Sağlam Size Başarılar Dilerim
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Perş. Eyl. 30, 2010 4:29 pm

Ayrıca bende Bir Lonca Arıyorum...

Nick:XxDamageXx
Lv:90
Karakter:Ninja
İmparatorluk:Jinno İmparatorluğu

Sağlam mısın Diye Sorarsanız Evt Öyleyim Smile
SuAra
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Cuma Ekim 01, 2010 1:21 pm

saolun Gelebilirsin loncamiza
WiseOfLife
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    C.tesi Ekim 02, 2010 10:47 am

h.olsun kardes
Yanakay
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Salı Ekim 05, 2010 8:19 pm

hayirli olsun
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Salı Ekim 05, 2010 9:23 pm

o Lonca sırf hiç kaybetmesin diye hiç savaş yapmıyorlar ve çok korkuyorlar
SuAra
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Perş. Ekim 07, 2010 2:09 pm

kardeşim okullar acildi KeSeRaTaR lisede ben lisede okuldan gel saat 4 desyap yemekya saat 9 u buluo sende bizden durmadan savas yapmazi istion herhalde saten 2 mizde oyunu biraktik ne hlin varsa gör
adamyigit55
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Cuma Ekim 08, 2010 10:35 am

Bence Hiçte bırakma loncanda müthiş sende zaten kralsabo Jetin ayrılması kötü oldu Cool felan güzeldi niye kapatıyorsunuz ??
XxX123
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Paz Ekim 10, 2010 6:13 pm

Öncelikle herkese merhaba, ben KeSeRaTar oyuna fazla giremiyorum okul dolayısıyla, loncamızın kimseden korktugu yoktur bunuda bil, hiç savaş yapmadıgımız dogru degil. Yaptıgımız savaşlar çok kısa sürdügü için belki görmemiş olabilirsin.) Twisted Evil Twisted Evil
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    Salı Ekim 12, 2010 4:23 pm

Gerçekler acıdır Very Happy

ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar
1 sayfadaki 1 sayfası