ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar

+5
WiseOfLife
[RGK]Hacker
TeaRsOfAnGeL
Xxm4ny4kxD
SuAra
9 posters
YazarMesaj
SuAra
Yeni Üye
Yeni Üye
SuAra

ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  Empty
MesajKonu: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 4:25 pm

loncamiz su ana kadar yaptigi 6 savasin hepsini kazandi loncamiz +84 ben SuAra LW:89 Keseratar Lw:92 savascida +90 alinio Smile ve %40 lı adamlar pm atsin çünkü hepimiz %40 ız Smile
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 11:30 am

hayırlı olsun
http://hayalet.forumt.biz
TeaRsOfAnGeL
Teğmen
Teğmen
TeaRsOfAnGeL

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 4:19 pm

h.o Razz
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 4:29 pm

Loncanizda Nedense Hep Sağlam Adamlar Var Kolay Kolay Kesilmiyor Anlayacağınız Loncanızdaki Adamlar Sağlam Buda Demek Oluyorki Loncanızda Sağlam Size Başarılar Dilerim
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 4:29 pm

Ayrıca bende Bir Lonca Arıyorum...

Nick:XxDamageXx
Lv:90
Karakter:Ninja
İmparatorluk:Jinno İmparatorluğu

Sağlam mısın Diye Sorarsanız Evt Öyleyim Smile
SuAra
Yeni Üye
Yeni Üye
SuAra

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyCuma Ekim 01, 2010 1:21 pm

saolun Gelebilirsin loncamiza
WiseOfLife
Yeni Üye
Yeni Üye
WiseOfLife

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 10:47 am

h.olsun kardes
Yanakay
Çavuş
Çavuş
Yanakay

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptySalı Ekim 05, 2010 8:19 pm

hayirli olsun
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptySalı Ekim 05, 2010 9:23 pm

o Lonca sırf hiç kaybetmesin diye hiç savaş yapmıyorlar ve çok korkuyorlar
SuAra
Yeni Üye
Yeni Üye
SuAra

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyPerş. Ekim 07, 2010 2:09 pm

kardeşim okullar acildi KeSeRaTaR lisede ben lisede okuldan gel saat 4 desyap yemekya saat 9 u buluo sende bizden durmadan savas yapmazi istion herhalde saten 2 mizde oyunu biraktik ne hlin varsa gör
adamyigit55
Başçavuş
Başçavuş
adamyigit55

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyCuma Ekim 08, 2010 10:35 am

Bence Hiçte bırakma loncanda müthiş sende zaten kralsabo Jetin ayrılması kötü oldu Cool felan güzeldi niye kapatıyorsunuz ??
XxX123
Yeni Üye
Yeni Üye
XxX123

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptyPaz Ekim 10, 2010 6:13 pm

Öncelikle herkese merhaba, ben KeSeRaTar oyuna fazla giremiyorum okul dolayısıyla, loncamızın kimseden korktugu yoktur bunuda bil, hiç savaş yapmadıgımız dogru degil. Yaptıgımız savaşlar çok kısa sürdügü için belki görmemiş olabilirsin.) Twisted Evil Twisted Evil
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar    ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar  EmptySalı Ekim 12, 2010 4:23 pm

Gerçekler acıdır Very Happy

ANTi4x loncasi mavi bayrak Keseratar ve SuAra sunar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eurystheus Loncasi [ Kırmızı ] Bayrak
» Tek1 loncasını acmış Bulunmaktayım (Mavi Bayrak) Gelirseniz sevinirim Gir iceri bak
» Tek1 loncasını acmış Bulunmaktayım (Mavi Bayrak) Gelirseniz sevinirim Gir iceri bak
» Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam
» 4x ENGELLIYICI INDIR %1oo Calısıyor Kendı Uploadım