ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA

+3
DanteFire
kararuh25
klanas45
7 posters
YazarMesaj
klanas45
Çavuş
Çavuş
klanas45

ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  Empty
MesajKonu: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 1:17 pm

ALTTAKİ KONUDA DEMİSTİM EDİT İSTE EDİT GÖRÜNTÜSÜ

ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  0917021949
klanas45
Çavuş
Çavuş
klanas45

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 1:18 pm

YORUMLARI BEKLİYORUM NASIL ZEHİR :DDDDDDDD
kararuh25
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 4:03 pm

sura için kullanıyosan çok kötü... Bu serverden degilse bize ne ?
klanas45
Çavuş
Çavuş
klanas45

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 5:10 pm

sana deil zaten khiiii gözün gönlğn acılsın genede bak ama ben bunu DanteFire için kodum + sen buna çok kötü diyon 50 t den asari wuruomu die sor bakam tipe bak yaa
DanteFire
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:19 pm

Vay Vay Vay Vayyy orda 2 Efsun yanlıştır Smile karabüyüü için değil yani tam Smile

1.Delici olmamalıydı delici düz vuruş etkiler bizse büyücüyüz<
2. Ölümsüz olmamalıydı ölümsüz boss etkiler editi yüksek adam bosu napsın Smile

onların yerine hp + zeka olmalıydı kavrama taşı yerinede savascı taşı olsaymış rekor üstüne rekor çekermiş Smile
klanas45
Çavuş
Çavuş
klanas45

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:26 pm

benim deil gm arkadasım benim o werdi bedevaaa :DDDDD ondan kendim yapamadım ama bec 1000 yetiyo + yıo D:DDDDDDDD
klanas45
Çavuş
Çavuş
klanas45

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:28 pm

zaten atı orda gm nin xD
DanteFire
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 2:33 pm

aa yeni farkettim D: sana özel mesaj göndercem msjda bisi isticem bak msj ok
kararuh25
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 6:40 pm

dante bıraz yavaş salla BUYUCUYE ORTALAMA DEGIL BECERI LAZIM ORTALAMASI -1000 BECERISI + 1000 OLSA PAHA BİÇİLEMEZ
DanteFire
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 6:58 pm

:dd:D Kararuh aklın çok güzel valla d: editsizde öle efsunlar gelebilse ne ala tabi cok doğru ancak editte adam nie -1000 ort gereksiz katsınki biraz kafa yor -1000 ort la 1000ort arasında 2000ort var göz çıkarmaz belki adam sura wsdiye ful büyü sav dizer o zaman düz vuruşlada iyi canı gider . Yani senin kafana gööre kaybedilcek 2000ort bana görede kazanılccak 2000ort var Smile
ThéDréaM
Başçavuş
Başçavuş
ThéDréaM

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 8:58 pm

İdare Eder Ama Sen Zehir Gormemissin Smile
http://www.metin2forum.goodbb.net
CoNNoR
Teğmen
Teğmen
CoNNoR

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:34 pm

aynn
iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş
iLLeGaL

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 6:55 pm

aynen:)
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA    ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA  EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 3:43 pm

guzel
http://hayalet.forumt.biz

ŞU ZEHİRİ KEST BU SW DEN DEİL AMA
1 sayfadaki 1 sayfası