ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri

+4
polat1990
hasan123
[RGK]Hacker
wenom9876
8 posters
YazarMesaj
wenom9876
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
wenom9876

Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri Empty
MesajKonu: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyPtsi Ekim 11, 2010 7:18 pm

Gm oyunu hackleyeni buldum
Turkmmo dan FoB diye biri Reklam gibi olmasin ama yemin ederim
sw ararken actormetin2 hacklendi yazmis:( sw düzelcekmi?? :S
Malesef siteyide vercem özür dilerim adamı buldum yemin olsun Buyrun sitesi en alta bakin sw cok güzeldi yha Sad
http://www.turkmmo.com/metin2-private-server-tanitimlari/535628-p2p-acigi-yapmak-server-hacklemek-3.html
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyPtsi Ekim 11, 2010 7:24 pm

lanet olsunnnn
hasan123
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyPtsi Ekim 11, 2010 7:26 pm

o yapan bi elime geçsse var ya
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyPtsi Ekim 11, 2010 7:27 pm

Merak Etmeyin Bu İşler hacklemekle felan olmaz Very Happy

bunu yapan kişi yandı bir profesyonel hacker olarak o adama Mahkemede Şikayette Bulunsalar 20.000 TL para cezasına captırılır Bunun Nedeni Sever Kapatmaktır çünkü
wenom9876
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
wenom9876

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyPtsi Ekim 11, 2010 7:29 pm

Bu adami blmak icin cok ugrastim gm sana werdim adamin takma adi FoB
polat1990
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyPtsi Ekim 11, 2010 7:49 pm

lanet olsun FoB Bittin olum sen bizi tanimadin dahaa..
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyPtsi Ekim 11, 2010 7:57 pm

Arkadaşlar Serverimiz FoB Denilen TurkMMO Kullanıcısı Tarafından hacklenmiştir!

Arkadaşlar adam Hacker Onu Polisler Bile Zor Bulur Konusundaki her mesaja baktıgımda farklı IP adresi yazıyor adam IP adresi deistirme programı yapmıs.

Program Tüm Pvp serverlarda işe yarıyor al işte

Bnede bir hacker olarak bunu nasıl yaptığını zor anladım

bu program sv ıp adresini alıp otomatikmen mysql servere baglanıo daha sonrada navicata erişip sizin kontrol ettigin neyse onu yapıor valla FoB ben seni bulsam gebertirdim nasıl yaptın la bunu
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyPtsi Ekim 11, 2010 10:40 pm

[RGK]Hacker IP Ban Yemiştir.. Hem Forum Hem Oyun..
http://www.ormanika.com/orman/6056
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptySalı Ekim 12, 2010 12:29 pm

Evet Malesef Oyun Hacklendi Ama Bu Oyunun Devam Etmiyeceği Anlamına Gelmez.
wanted789
Çavuş
Çavuş
wanted789

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptySalı Ekim 12, 2010 3:57 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oyunk apıldı heralde reme bakın siteye girmio
wanted789
Çavuş
Çavuş
wanted789

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptySalı Ekim 12, 2010 4:00 pm

bzim charlar gittii dimi simdi aglıyorum gercekten ya
adamyigit55
Başçavuş
Başçavuş
adamyigit55

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 10:29 am

FoB a şu an Turkmmo (pardon reklam oldu) dan mesaj atacağım ve ona ne yapacağımı bilemessiniz Ben bir lamer im Hacker deilim ama çok zor anladım bende bunu adam dns ten tut ip ye kadar yabancı bir hack fln adam zaten kendisi upload etmiş ve bu adam mahkemelik şu tl actor respect fln bu davada eğer haklı çıkarlarsa tazminat ve sitenin açılmasını talep etsinler adam çok kötü bir şey yapmış bula bula bizim sw mizi bulmuş
adamyigit55
Başçavuş
Başçavuş
adamyigit55

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 10:38 am

Arkadaşlar FoB denilen adam geçenlerde forumu da hacklemişti ama forum kurtarıldı Ama FoB denilen adamın açığını yakaladım Sabotage mt2 diye bir pwp si var ve bunu da hackleme yoluyla açmış 2 tür açıkla davada biz bu tazminat ve site açma talebinde bulunuruz ve dava bizim olur 1. si izinsiz site açmış (sitesi tr.gg de değil) parada vermemiş 2. si bi açık değil ama orda verdiği programı rgk hacker eğer kullanabilirse (çünkü hackersin Smile sabotage mt2 oyununu bizde hackleyebiliriz ama aynı fob gibi olması lazım Smile ve biz tehdit yoluyla falan filan sitemizi açtırırız biraz karışık bir yol ama denemekte fayda var
adamyigit55
Başçavuş
Başçavuş
adamyigit55

MesajKonu: Geri: Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri   Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 10:41 am

Ama siteyi MetnMT2 diye bulucaksınız
Smile

Gm oyun hacklenmis Turkmmodan biri yapmis gir iceri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yapmis Oldugum İmza...
» RGK Hacker=>İçeri Gir :)
» İçeri Gel Adam
» Buyrun İçeri
» girin içeri