ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum

4 posters
YazarMesaj
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum Empty
MesajKonu: yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum   yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 10:17 pm

mrb arkadaşlar ben yeni bi site actım pvp server hakkında acık serverlar kapalı serverlar adres vermiyim reklam olur sonra admin bey papaz oluruz Very Happy her neyse site yeni 2 gun felan oldu siteyle ilgilenecek devamlı araştırmacı olan yardımcı admın moderetor arıyorum ilgilenen arkadaşlar bana mesaj ceksin admin bey kızma tek basıma zor oluyor o yuzden yardım gonurlu arkadas arıyorum tsk ederim mesaj bekliyorum

not : mesaj atan arkadaşlar ınt kac saat kaldıgı yazsın

En son Xxm4ny4kxD tarafından Paz Ekim 10, 2010 9:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://hayalet.forumt.biz
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum   yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum EmptyPaz Ekim 10, 2010 10:21 am

Sitenin İsmini Bırakmamışsın
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum   yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum EmptyPaz Ekim 10, 2010 11:31 am

site adres bırakmadım evt reklam olmasın ilgilenlen varsa bana mesaj ceksin

En son Xxm4ny4kxD tarafından Paz Ekim 10, 2010 9:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum   yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum EmptyPaz Ekim 10, 2010 6:17 pm

kardeş senin r harfi l harfi olarakmı yazıyor Smile kötü anlama leklam diosnda o yüzdem Smile
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum   yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum EmptyPaz Ekim 10, 2010 6:39 pm

Reklam Yapmak Yasaktır. Site Tanıtımı YApmak İstiyorsan Reklam Verebilirsiniz.

Konu Yalnış Yerde..

=> Konu Kilit.. - Konu Taşınmıştır.
http://www.ormanika.com/orman/6056
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum   yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum EmptyPaz Ekim 10, 2010 9:54 pm

adres olmayan konu nasıl reklam oluyor anlamıyorum amacım reklam yapmak olsa adres yazardım ben sadece mesaj atın dedim mesaj atın demek reklamsa bilmiyorum herneyse konu uzamasın konuyu kitlermisiniz

hacker leklam icin pardon reklam olcaktı onu acele yazdım o yuzden dikkat etmedim sendende bisey kacmıyor valla Very Happy Very Happy

yeni kurdugum site icin admin yada moderetor arıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum Moderatör yada admin alımı yapılacakmı
» site icin imzalar actor.metin2.com yazılı
» Admin EFSUN oranları düştü yeni qelenler dağa eziq oldu efsun oranlarını eskisi gibi yaprmsız
» YA KARKATERDE ATİOR YADA HATA VERİRO BU NE YAA
» BUG Sorununa Çözüm Getirebilmek İçin