ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam

3 posters
YazarMesaj
notown0
Çavuş
Çavuş

Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam Empty
MesajKonu: Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam   Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 5:27 pm

bonuslu bir çok item ve yaklaşık 1.5 2 milyar para dağıtıcammavi bayrak 1.köy 10 dk sonra
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam   Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 5:51 pm

dağıttınmı Smile
notown0
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam   Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 6:10 pm

dağıttım çok kötü oldu hiç beğenmedim ama beklediğim şekildeydi :S

herkez hemen geldi fakat çok açgözlü vardı

ben bilerek bıraktım yinede her seferinde para alan aynı şeekilde kurdu pazar

kimisine 30m dedim 100m koymuş fazla fazla koymuş fln alan gitmedi hiç

Neyse benden kıyak olsun server eşitsizlik var diye bıraktım sevabına dağıttım hakkınızı helal edin elimden geldiğince çok dağıttım
Yaklaşık 2.5 milyar para , yaklaşık 3 milyarlık item dağıttım
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam   Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam EmptyPerş. Ekim 07, 2010 12:48 am

notown0 Hayırlısı Neyse O Olsun..

Geri Gelecek Olursan Yardimci Olurum. sana
http://www.ormanika.com/orman/6056
notown0
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam   Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam EmptyPerş. Ekim 07, 2010 8:06 am

bende isterim geri gelmeyi fakat , +40 efsuna karşı , +20 - +30 efsunlular hiçbirşey yapamıyor , eşitlik olsa bence 4x kullananda az olur , doğrusunu söylemek gerekirse bende kullanıyordum , eşitlik olsa birebir vsler çoğalır daha güzel olurdu , Eşitlik olursa geri dönerim...
notown0
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam   Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 8:28 am

Lütfen eski efsunlar fln gelirse bu konu altına cvp yazın , o zmn e mail gelir anlarım

Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunu bırakıyorum kolay gelsin herkeze , eşitlik yok diye bırakıyorum!
» 4x mavi bayrak
» İtem Yükseltme Kılavuzu
» Tek1 loncasını acmış Bulunmaktayım (Mavi Bayrak) Gelirseniz sevinirim Gir iceri bak
» Tek1 loncasını acmış Bulunmaktayım (Mavi Bayrak) Gelirseniz sevinirim Gir iceri bak