ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !!

3 posters

Nasıl Bir Konu
Çok İyi Geldi
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Vote_lcap100%Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Vote_rcap
 100% [ 1 ]
İyi Oldu
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Vote_lcap0%Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Saten Biliyordum
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Vote_lcap0%Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ya Bunu Bilmeyen mi Var
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 1

YazarMesaj
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Empty
MesajKonu: Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !!   Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:21 pm

Öncelikle forumu araştırdım bu konuya rastlamadım.Gözümden kaçmışsa kusura bakmayın

Fraps adlı program oyunlarda video çekmenize yarayan bir programdır.Kullanımıda gayet basittir..

1-Öncelikle programı indirin;

Programı indirmek için tıklayın

NoT:İndirdikten sonra virüs taramasından geçiriniz..

2-Bilgisayarımıza indirdikten sonra üzerine tıklıyarak programı kuruyoruz..

3-Programı kurduktan sonra masaüstümüze Fraps simgesi gelecektir..Simgeye çift tıklıyarak programı çalıştırın..

4-Movies bölümünde Folder to save movies in bölümü videoların kayıt olduğu bölümdür..Changeye basarak değiştirebilirsiniz..
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Frapsfg8
Video Capture Hotkey video kayıt kısayol tuşudur..Disableye basarak sıfırlıyabilir None ye tıklıyıp istediğiniz bir kısayolu ayarlıyabilirsiniz..Kısayolu değiştirmediğiniz takdirde F9 a bastığınızda program ekranın görüntüsünü kayda başlar..30sn görüntü aldıktan sonra otomatik durur..Tekrar görüntü almak için F9 tuşuna basabilirsiniz..

5-Screenshots bölümünde folder to save screnshoots in bölümü vardır..Ss lerin kayıt yapıldığı yeri Change ile değiştirebilirsiniz..
Screen Capture Hotkey ss alma kısayoludur..Disable ile sıfırlıyabilir None ye tıklıyıp istediğiniz bir kısayol oluşturabilirsiniz..Değiştirme diğiniz taktirde F10 a bastığınızda program screnshot alacaktır..
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Fraps1oh3
6-Neden Fraps;

-Üsttede açıkladığım gibi kullanımı gayet basittir..

-Bilgisayarı kasmadan görüntü ve video alabiliyor..

-Yüksek çözünürlükte video kayıt yapabiliyor..

7-Video alıp almadığını nasıl anlarım?

-Sol üstte değişken Sarı bir rakam olur..Bu rakam Kırmızı ise video kayıdı devam ediyor demektir..Bu renk Sarı olduğu zaman kayıt bitmiştir..Tekrar F9 a basarak video alabilirsiniz..

XFİRE

Üye olmak İçin
tıklayınız

Üyelik yardımcı resmi:
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Kayitdc1
Programı indirmek için
tıklayınız

Programı yükleyin, kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın.
Yardımcı resim:
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Girisfj2
Giriş yaptığınızda karşınıza arama paneli gibi bir şey gelecektir, "Cancel" a basıp iptal edin.
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Frapsanlatm1

Cekilen fraps ile videolar C:\Fraps altında olucaktır yada fraps programını nereye yüklediğiyseniz , hangi yerel diske yüklü ise orada frps klasörünün icinde dir.
xfire programını yüklediğiniz klasörün altında bulunan video kalesörün icine fraps ile cektiğimiz ( bu herhangi bir video da olabilir ) kopyalamanız gerkli
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Frapsanlatm2

Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Frapsanlatm3
Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! Frapsanlatm4

Son olarak videoyu Xfire programından bulup upload etmek ve foruma koymak kalıyor.

Resimdeki Fraps eski sürüm resmidir yeni sürümün linkini koydum

Eğer yöneticilerin de onayı olursa full yeni versiyon fraps linki koyabilirim

Tamamen Bana Aittir. Konu İzinsiz Kullanılamaz Bir Konu !Ş

Saygilarimla !!

Strasqueen

En son Strasqueen tarafından Cuma Eyl. 17, 2010 6:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.ormanika.com/orman/6056
Admin
~ [TL]ACTOR | ADMİN
~ [TL]ACTOR | ADMİN
Admin

MesajKonu: Geri: Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !!   Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:55 pm

Tskrler Yararlı bilgi Sabitleniyor Konunuz.
https://actor.forum.st
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !!   Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! EmptyCuma Eyl. 17, 2010 5:51 pm

Teşekkür Ederim.
http://www.ormanika.com/orman/6056
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !!   Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !! EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 1:36 pm

emeğine sağlık
http://hayalet.forumt.biz

Fraps İle Video Nasıl Çekilir xFire Yüklenir. Tamamen Bana Ait !!
1 sayfadaki 1 sayfası