ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!

5 posters
YazarMesaj
notown0
Çavuş
Çavuş

OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! Empty
MesajKonu: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:04 pm

2 gündür server sürekli kapanıp duruyorhep sorun hep sorun olmazki ama ya
1.2 gündür 1. koy bugda kalıyor
2.2 gündür sürekli aralıklarla kapanıyor
3.27.09.2010 tarihinde sölediniz bi daha kapanmıcak yine kapandı
4.oyunun başlangıcı değişmiş habersiz 1 lvl başlangıç
5.dicek bişe bulamıom daha lütfen ilgilenin az yada kapatın olmazki ama
notown0
Çavuş
Çavuş

OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! Empty
MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:05 pm

lütfen yorumları yazın susmayın
Warrior
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Warrior

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:22 pm

katılıyorum oyun kapanacaksa söyleyin kendimize başka bir pvp bulalım oyunu sevmiyor değilim ama söz sözdür yine oyuna girmiyor kapanmayacaktı sözde dün ne güzel event oldu eğlendik güldük sevindik üzüldük şu oyunda 1 lvl başlamasa 72 lvl başlıyordu bendeğil tanıtımlar söylüyor kanıt isteyen varsa aşağıdaki linke baksın

http://www.turkmmo.com/showpost.php?p=1867862&postcount=1
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:54 pm

Aynen Katılıyorum kardeş forumuda tamamen boşuna açmışlar oyun kapanıyor önceden haber vermiyorlar değişiklikler yapılıyor 3 gün sonra haberimiz oluyor foruma ss çekip bırakıyoruz kimse ilgilenmiyor böyle olmaz duyun artık sesimizi
notown0
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 4:13 pm

evet isyanlardayız herkez 1 yorum yazsın konuyu çok okuyup çok görüntülendiğini görünce dikkate alırlar
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 5:14 pm

Yaw vakit öldürüp eğlenmeye geliyoruz ama malesef şuana kadar uzun ömürlü diye bir sw görmedim birde yeni itemler felan gelecekmiş gelmesin gelirse oyun tamamen gider bunu başka bir konuda da dile getirdim zaten
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 5:34 pm

aynen lan bu sv berbat oldu ben daha önce cok gm oldum cok forum editörü oldum cok tl oldum cok sv kurdum bölesini görmedim sv cok süper iken berabt bir hal aldi kimleri %40 efsunlu itemleri var kimileri 72 lv deil hepsi kasiliyor

çok kötü olmus admin beni gm yapsan süper yparm sv yi
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 5:39 pm

evet ya bir de o konu önceden efsunlar yüksekmiş adamlar süper itemler yapmış şimdi ise efsunlar düşmüş adamlar ne kadar uğraşırsa uğraşsın eskiler kadar sağlam olamıyorlar yemin ederim bunu duyduğumda deliye döndüm haksızlığın daniskası burda yapılıyor
[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 5:57 pm

adaletsizlik var iste....

GM ler skine takmıo ***** GM yha GM olduğunda böyle düsünmüyorlar xD

K
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptySalı Eyl. 28, 2010 10:54 pm

1) Forumda KAlın Harf Yazmak Yasaktır.
2) Link Vermek Yasaktır.
3) Teknik Nedenlerden Dolayi Öyle Oldu Arkadaşlar
http://www.ormanika.com/orman/6056
notown0
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 7:56 am

bence o efsunları önceden basanların itemleri silinmeli
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!   OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!! EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 8:32 am

Bir Daha Böyle Konular Açan Kişiye Direct Banned Atarim Acimam !!

=> Konu Kilit
http://www.ormanika.com/orman/6056

OFf yeter artık ya oyuna giriş yok yine , her gün böle olcaksa başka sw bakalım içeri !!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gm artık banla yeter yaaaaaaaaaa
» Hiç istemem ama gerçekten yeter , server yine kapandı :S
» Oyuna Giremiyorum
» oyuna giremiorm
» Oyuna Girmiyor