ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Lütfen Gereğini Yapın Ben Bıktım Bu Oyuncudan ! Herkezi Aşağılıyor ve Küfür Ediyor

2 posters
YazarMesaj
38Le38
Çavuş
Çavuş
38Le38

Lütfen Gereğini Yapın Ben Bıktım Bu Oyuncudan ! Herkezi Aşağılıyor ve Küfür Ediyor Empty
MesajKonu: Lütfen Gereğini Yapın Ben Bıktım Bu Oyuncudan ! Herkezi Aşağılıyor ve Küfür Ediyor   Lütfen Gereğini Yapın Ben Bıktım Bu Oyuncudan ! Herkezi Aşağılıyor ve Küfür Ediyor EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 7:37 pm

HERSEY ACIK VE NET LUTFEN GEREĞİNİ YAPIN PLASE !

Lütfen Gereğini Yapın Ben Bıktım Bu Oyuncudan ! Herkezi Aşağılıyor ve Küfür Ediyor Ees

Uploaded with ImageShack.us

lol! afro lol!
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

Lütfen Gereğini Yapın Ben Bıktım Bu Oyuncudan ! Herkezi Aşağılıyor ve Küfür Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Lütfen Gereğini Yapın Ben Bıktım Bu Oyuncudan ! Herkezi Aşağılıyor ve Küfür Ediyor   Lütfen Gereğini Yapın Ben Bıktım Bu Oyuncudan ! Herkezi Aşağılıyor ve Küfür Ediyor EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 9:10 pm

Tamam Gereği Yönetime Bildirildi
http://www.ormanika.com/orman/6056

Lütfen Gereğini Yapın Ben Bıktım Bu Oyuncudan ! Herkezi Aşağılıyor ve Küfür Ediyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KIZIll HAKARET KUFUR GEREGI YAPILSIN LUTFEN
» Yine Bir Lonca Savaşı Yine Bir Argo Kelime :/ Lütfen Gereğini Yapın
» OYUN İÇİ KÜFÜR / LÜTFEN GEREĞÜ YALISIN
» TekYicenKac küfür LÜtfen geriği yapılsın
»  TekYicenKac küfür LÜtfen geriği yapılsın