ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level

+8
mahmut33
TeaRsOfAnGeL
Xxm4ny4kxD
ArthuR
eyder1453
[RGK]Hacker
38Le38
TheDeathLanD
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
mama
Yeni Üye
Yeni Üye
mama

Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level   Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 03, 2010 11:08 am

Mesaj Silindi.
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level   Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 03, 2010 11:10 am

mama demiş ki:
ya strasqueen mesajlarımı silip durma bana kıl kapıyorsan bile bunları yapmaya hakkın yok mesajımda küfür mü vardı ki sildin ne bu lan scratch

Bir tek bana yapıyorsun farkındaysan bu kötülükleri yapma ugrasma artık benle bıktım modluğunu bil haddini aşma

arkadasım haksız yere mesaj sılınmez lutven kullandıgın kelımelere dikkat et
http://hayalet.forumt.biz
mama
Yeni Üye
Yeni Üye
mama

MesajKonu: Geri: Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level   Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 03, 2010 11:37 am

strasqueen çok özür dilerim kardesim mesajımı göremeyince silindi sandım meğer 2. sayfadaymış Very Happy

yalnız o pvp yi söylersem reklam kural ihlalinden ban yemez miyim ?
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level   Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 03, 2010 4:16 pm

Sayin : mama Adli Çocuk Nickli Buradan Belli Oluyor Çocuk Oldugun Daha Muart Görmeden Lafı Etme İlk Önce Bak Sonra Et Biraz Salak Oldugundan Alttan Alıyorum Ama Bu Kadarida Yani Sana Yazik Sana Az Cok Olsa Razz

=> 1 Hafta Ban mama
http://www.ormanika.com/orman/6056
mama
Yeni Üye
Yeni Üye
mama

MesajKonu: Geri: Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level   Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 08, 2010 6:55 pm

Benle uğraştığın kadar kimseyle uğraşmıyorsun desem yeridir. Bide bana çocuk diyor.Çatlasan benden 5 yaş büyüksündür. Ağzımı açsam ya uyarı yazıyor ya ban atıyorsun. Mod halinle hala küfüre devam. Bana yazık deme senin bu haline daha çok yazık. Beyenmediğin üyeye ban at yok küfür et hem suçlu hem güçlü işte. kullanıcı adımı mama yazmamın sebebi her yazdığım kullanıcı adında bu isim kullanılıyor demesi yazacak başka birşey bulamadım.

Ben herkese saygılı konuşuyorum ama benle hala neden bu kadar uğraşıyorsun anlamadım oyunu oynamamı istemiyorsan bırakırım çünkü yetti artık dk başı ban atıyorsun yok uyarı yazıyorsun chatbox da benle küfürlü konuşuyorsun amacın ne ?

Bunun bir orta yolunu bulalım artık...
mama
Yeni Üye
Yeni Üye
mama

MesajKonu: Geri: Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level   Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 08, 2010 6:58 pm

adamdan özür diliyoruz bizi aşalıyor :S
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level   Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 08, 2010 10:11 pm

mama demiş ki:
Benle uğraştığın kadar kimseyle uğraşmıyorsun desem yeridir. Bide bana çocuk diyor.Çatlasan benden 5 yaş büyüksündür. Ağzımı açsam ya uyarı yazıyor ya ban atıyorsun. Mod halinle hala küfüre devam. Bana yazık deme senin bu haline daha çok yazık. Beyenmediğin üyeye ban at yok küfür et hem suçlu hem güçlü işte. kullanıcı adımı mama yazmamın sebebi her yazdığım kullanıcı adında bu isim kullanılıyor demesi yazacak başka birşey bulamadım.

Ben herkese saygılı konuşuyorum ama benle hala neden bu kadar uğraşıyorsun anlamadım oyunu oynamamı istemiyorsan bırakırım çünkü yetti artık dk başı ban atıyorsun yok uyarı yazıyorsun chatbox da benle küfürlü konuşuyorsun amacın ne ?

Bunun bir orta yolunu bulalım artık...

1 )İlk Önce Yazdiginiz Kelimelerden Ders Çıkarın. Yazmiş Oldugunuz Kelimeden Birşey Anlaşılmıyor Benden Şikayetci Olmak İstiyorsaniz Adam Akıllı Yalanlar Bulunuz..

2 ) Chatbox'da Adam Akilli Durmadigin Sana Dur Dedigim Halde..

3 ) Kendinden Üstün Kişilerle Nasıl Konuşucagını Bılmıyorsun.. İlk Önce Türkçe'yi Öğrende Gel Sonra Beni Şikayet Et Razz

4 ) Nickin Hakkinda Birşey Yapmadim Birşey Demedim Şaka Alay Vb.. Birşey Yapmadim

5 ) Her Beyenmedigim Üyeye Ban Atma Gibi İsteğim Yok. Atsamda Üyenin Problemi Varsada.

6 ) Son Cümlede Yazdin Kelime Yalnış , Seninle Alıp Veremedigim Yok Lütfen Yalan Atıp Durmayin Uyarı Vermeler Felan Biliyorum Kimin Ne Oldugunu ??

Sayin : mama

Sana Şunlari Diyorum.

Türkçeyi Öğren Gel
Başkaları Hakkında Yalan'lar Atma
Başkalarına Veya Üstündekilere Hakaret Etme Saygı !!

Sana Diyecegim Bu..

Saygılarımla

Strasqueen
http://www.ormanika.com/orman/6056
mama
Yeni Üye
Yeni Üye
mama

MesajKonu: Geri: Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level   Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 2:29 am

Benim sözlerimden birşey anlamıyorsan sorun sende ben açık ve net konuştum. Benim sözelim çok iyidir Razz orada bu söylediklerimin hepsini yapıyorsunuz gelipte burada inkar etmeyin. Sizin üstün gibi bi durumunuz yok bu dünyada herkes eşittir (hiç yoktan bana göre)
sizin Türkçenize göre konuşursam forumun küfürbazı olup çıkarım Razz
Zeytinyağından bi farkınız yok habire üste çıkıp duruyorsunuz Very Happy
Ben burda bir kere bile kimseye hakaret etmedim. Ben olabildiğinde saygılı olmaya çalışıyorum. Bir tutturmuşsunuz Türkçeyi öğrende gel diye bir kere siz o küfürleri bırakında Türkçeyi öğrenin. Kanıtım yok diyerek yalan söylüyorum sanma. Gizli saklı birşey kalmasın. takmayın kafanıza bu kadar;)

Bu laf dalaşının sonunu getirelim artık sıkmaya başladı çünkü Smile
ekonda
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level   Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 11, 2010 7:24 pm

[RGK]Hacker demiş ki:
Admin Bence Daha Şekil Olur Fakat Bu Tür ŞEylere değilde 4x i Engelleme Konusunda Araştırma Yapsanız!!!!!
4x i engellemek konusunda bazı deneyimlere sahibim site ve oyun sahibi bnmle iletişime geçsin msn yazio profilde Idea

Yeni İtemlerin Görünüşü 75-85-94-99 Level
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Yeni Editler !!
» Yeni Siyah Çelikler
» Yeni nesil pokemonlar
» Yeni Atanan Moderatorler
» Zil çalıp kaçmada yeni moda..