ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln

4 posters
YazarMesaj
iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş
iLLeGaL

SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln Empty
MesajKonu: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 3:46 pm

konu kilit.Arkadaslar 1 haftadır iLLeGaL olan carıma baska kişi girmiş olup baskalrına laf attıysa özürü kabul edin ben asıl oyuncusuyum sorunlarınız için pm:)Yani asıl oyuncu benm.

En son iLLeGaL tarafından Cuma Eyl. 24, 2010 8:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş
iLLeGaL

SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln Empty
MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 3:48 pm

konu kilit.Arkadaslar 1 haftadır iLLeGaL olan carıma baska kişi girmiş olup baskalrına laf attıysa özürü kabul edin ben asıl oyuncusuyum sorunlarınız için pm:)Yani asıl oyuncu benm.

En son iLLeGaL tarafından Cuma Eyl. 24, 2010 8:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş
iLLeGaL

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 3:49 pm

En son iLLeGaL tarafından Cuma Eyl. 24, 2010 8:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş
iLLeGaL

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 3:50 pm

En son iLLeGaL tarafından Cuma Eyl. 24, 2010 8:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
PeZeWeNK
Yeni Üye
Yeni Üye
PeZeWeNK

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 4:13 pm

NAPTIN KOCUM AFERIN BAKALIM KOY DAHA KOY
PeZeWeNK
Yeni Üye
Yeni Üye
PeZeWeNK

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 4:13 pm

OYUNDA SEN GUCLU OLMAN ICIN BANLAT BENI BAKAM BANLATABILRISEN
TeaRsOfAnGeL
Teğmen
Teğmen
TeaRsOfAnGeL

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 4:17 pm

bence bunlar için bi oyuncu banlanmaması gerekir sinirli bir anına denk gelmişsindir öle küfür eden bir oyuncu PeZWeNK
TeaRsOfAnGeL
Teğmen
Teğmen
TeaRsOfAnGeL

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 4:18 pm

oyuncu değildir PeZWeNK
PeZeWeNK
Yeni Üye
Yeni Üye
PeZeWeNK

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 4:19 pm

HEM SINIRLI YANIMA GELDI HEP MORELIM BOZUK BI LAFLASAM DEIDK BAKTIM

SONRADA SOVMEYE BASLADIM
PeZeWeNK
Yeni Üye
Yeni Üye
PeZeWeNK

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 4:20 pm

KENDIMDE DEGILDIM BUNU BIL ILLeGaL AMA BISEY SOLLIM BENI

BANLATTRAMISN AMA SENDEN OZUR DILERIM
PeZeWeNK
Yeni Üye
Yeni Üye
PeZeWeNK

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 4:24 pm

SANA SAYGIM SONSUZ ILLEGAL OZUR DILERIM AMA SIRF CuTTeR HATRINA OZUE DILIYOURM
TeaRsOfAnGeL
Teğmen
Teğmen
TeaRsOfAnGeL

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 4:25 pm

herkezin sinirli olduğu bi zaman olabilir bazen GM de küfür ediyor örneğin bu sabah olduğu gibi
sadece küfür etti diye banlanmaması gerekir bence bir oyuncunun
iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş
iLLeGaL

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyCuma Eyl. 24, 2010 8:20 pm

[RGK]Hacker
~ Banned ~
 ~ Banned ~
[RGK]Hacker

MesajKonu: Geri: SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln   SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln EmptyPaz Ekim 03, 2010 10:30 pm

Şşşt Alooo Sürekli Flood Yapıyorsunuz

iLLeGaL Kendine Dikkat Et Bann Alıcaksın [FTL]Strasqueen'e Aşırı Flood Yaptığını Bildireceğim

SAyın Admin Küfür ediyor ve size laf atıyor lütfen bakın karrı koyun küfürde vardır geregi yapısln
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KIZIll HAKARET KUFUR GEREGI YAPILSIN LUTFEN
» Skill Hack Kullanımı Lütfen Bakın Bi
» Bakin Küfür Ediyor
» TekYicenKac küfür LÜtfen geriği yapılsın
»  TekYicenKac küfür LÜtfen geriği yapılsın