ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Paylaş | 

ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..

YazarMesaj
CoNNoR
Teğmen
Teğmen

MesajKonu: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 12:30 pm

CoNNoR
Teğmen
Teğmen

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 12:30 pm

CoNNoR
Teğmen
Teğmen

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 12:31 pm

CoNNoR
Teğmen
Teğmen

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 12:36 pm

iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 12:43 pm

Bunlarda görüntüler..

iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 12:45 pm

iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Bu loncada cogu kişide hile vardır geregi yaplımasını istiyoruz iyigünelr   Paz Eyl. 19, 2010 2:05 pm

geregi yapıslın..

En son iLLeGaL tarafından Paz Eyl. 19, 2010 2:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SubZero
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 2:07 pm

olum kıza ylan atma onunla ben ws atarken ben ona daldım o da kalktı be oraya sıkıstı
iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: iyi oyunlar   Paz Eyl. 19, 2010 2:21 pm

iiy oyunlar

En son iLLeGaL tarafından Paz Eyl. 19, 2010 2:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SubZero
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 2:21 pm

ben onun çarı felan deilim
iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 2:28 pm

Raiden adlı player screenShot u Geri alınmıstır.Sahitler konugunda suc olmadı belirtilmiştir iyi oyunlaR..
SubZero
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 2:30 pm

tm raidin gitti ama o hileli adamı koyabilirsen sevinirim cunku raidini hep o öle yaptı
ThéDréaM
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Paz Eyl. 19, 2010 10:58 pm

Geregi Yapılacak ..!
http://www.metin2forum.goodbb.net
CoNNoR
Teğmen
Teğmen

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Ptsi Eyl. 20, 2010 11:32 am

full 4x hiles war eziklik böyle bişey olsa gerek
iLLeGaL
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Ptsi Eyl. 20, 2010 6:16 pm

Evet ne olacak bunların sonu:Sad
tekiner97
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Ptsi Eyl. 20, 2010 7:07 pm

edd ya 4xliler bide lonca svsında teke tek gelmiolar ona qcık oluom Very Happy 4ksi bana dalıolar :d
tekiner97
Başçavuş
Başçavuş

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Ptsi Eyl. 20, 2010 7:07 pm

ama en az Very Happy
Admin
~ [TL]ACTOR | ADMİN
~ [TL]ACTOR | ADMİN

MesajKonu: Geri: ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..   Salı Eyl. 21, 2010 6:42 pm

LÜTFEN BÖLÜM KURALLARINI OKUYUNUZ.
4x HİLE BİLDİRİMLERİ ViDEO DISINDAKİ GÖRÜNTÜLER GECERSİZDİR.
[TL]ACTOR
http://actor.forum.st

ETek6ParMak7 loncasının tamamı 4x dir işde ssleri lütfen gereği yapılsın..
1 sayfadaki 1 sayfası