ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

ActorMt2 Oyun Kuralları

3 posters
YazarMesaj
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

ActorMt2 Oyun Kuralları Empty
MesajKonu: ActorMt2 Oyun Kuralları   ActorMt2 Oyun Kuralları EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 8:44 pm

1) Oyuncuları Taciz Etmek [ Süresiz Hesap Kapatılması ]

2) Kendini GM Gibi Tanıtmak [ IP Tespit Edilip Tüm Karakterler Kapatılır ]

3) Oyunculara Sataşma [ Süresiz Hesap Kapatılması ]

4) Reklam Yapma [ Süresiz Hesap Kapatılması ]

5) Ödeme Sahtekarlığı [ Süresiz Hesap Kapatılması ]

6) 3. Sahis hile araclarinin kullanimi veya kullanan kisi ile ayni grupda bulunma [ Süresiz Hesap Kapatılması ]

7) Oyun Hatalarindan Yararlanma[ Süresiz Hesap Kapatılması ]

8.) GM ile kaba veya hakaret icerikli konusmak, spam yapmak.[ Süresiz Hesap Kapatılması ]

9) Hatali, hack ile elde edilmis veya calinmis esya bulundurmak. [ Süresiz Hesap Kapatılması ]

10) PKMOD Komutunu Oyuncuları Rahatsız Edicek Yerlerde Kullanmak. [ Hesabın Tamamen Kapatılması ]

11) Ölmüş Bir Karaktere Ticaret Atıp Karakteri Bugda Bırakmak (Kule Harici) [ Hesabın Tamamen Kapatılması ]

12) Hesap Ve Karakter Güvenliği Oyuncuya Aittir. Çalınan Item Ve Karakterlerde Iade Söz Konusu Bile Olamaz!

13) TL Ile M2-TR Içerisinde Alışveriş Yapmış Bir Oyuncuyu Rahatsız Etmek Yasaktır! [ Baba Parası Gibi Yaklaşımlarda Bulunmak ]

14) Şeytan Kulesinde Yaratıkları Sıkıştırma Yasaktır. Tespit Edildiğinde Hesabınız Kapatılır!

15) Şeytan Kulesinde Diğer Oyunculara Saygısızca Davranışlarda Bulunanların Hesapları kapatılır [ Mühürleri Alıp Açmamak Gibi ]

16) Oyun Içerisinde Din-Dil-Irk Ayrımı Yapmak Yasaktır! [ IP Tespit Edilip Tüm Karakterler Kapatılır ]

17) Oyun Içerisinde Terör Örgütlerini Destekleyen Mesajlar Yazmak Yasaktır! [ IP Tespit Edilip Tüm Karakterler Kapatılır ]

18) Oyun Içerisinde Siyasi Mesajlar Vermek Yasaktır! [ Herkez Düşüncesini Kendine Saklasın. MT2-Türk Eğlence Amaçlı Kurulmuş Bir Oyundur Siyaset Meydanı Değil ]

19) Oyun Içerisinde Ayrı Bayraktan Gelip Başka Bayrağı Kesip Rahatsiz Etmesi [ IP Tespit Edilip Tüm Karakterler Kapatılır ]

Saygilarimla

Strasqueen
http://www.ormanika.com/orman/6056
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: ActorMt2 Oyun Kuralları   ActorMt2 Oyun Kuralları EmptyPaz Eyl. 26, 2010 4:54 am

emegine sağlık
http://hayalet.forumt.biz
cocain06
Yeni Üye
Yeni Üye
cocain06

MesajKonu: Geri: ActorMt2 Oyun Kuralları   ActorMt2 Oyun Kuralları EmptyPaz Eyl. 26, 2010 11:13 am

ActorMt2 Oyun Kuralları Dragon176x
Kardes Emegine Sağlık

ActorMt2 Oyun Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ActorMt2 Forum Kuralları
» ActorMt2 Oyun Ve Forum Yönetim Ekibi
» BÖLÜM KURALLARI
» ActorMt2=>Yeni Char,No Hile,No 4x==> XxDamageXx==> Rekor!...
» ActorMt2=>XxDamageXx Tanıtım Videosu xP==>Ve Benim Resimlerim