ACTOR MT2 | PvP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACTOR MT2 | PvP SERVERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Editli İtemler  Bookmark  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari

5 posters
YazarMesaj
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari Empty
MesajKonu: Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari   Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari EmptyPaz Ekim 10, 2010 4:47 am

ActorMt2 Fiyat Listesi :

250 M Yang = 5 TL (Turkcell Avea Vodofone Mobile Ödeme İçin Geçerlidir.) Stok Sınırı %50

500 M Yang = 15 TL - Stok Sınırı %30

500x2 M Yang = 30 TL - Stok Sınırı %25

500x4 M Yang = 50 TL (Alana Zehir Kılıcı Hediye) - Stok Sınırı %10

Efsunlu Zehir Kılıcı = 10 TL ;
Özellikler ; Ort Ve Beceri (Otomatikdir İstediginiz Rakam Yapılcaktır.) Kritik Vurus Şans - Delici Vuruş İçin Şans Sersemletme Şansı - Karaktere Savunma Ve Saldırı Güçlü +10 - +5

Efsunlu Kin Kılıcı = 15 TL ;
Özellikler ; Ort Ve Beceri (Otomatikdir İstediginiz Rakam Yapılcaktır.) Kritik Vurus Şans - Delici Vuruş İçin Şans Sersemletme Şansı - Karaktere Savunma Ve Saldırı Güçlü +10 - +5

Editsiz Kraliyet = Fiyat Belirtilmedi ( Almak İçin actormt2@hotmail.com )

Editsiz +90 Level Silahlar = Fiyat Belirtilmedi ( Almak İçin
actormt2@hotmail.com )

Karakter Paketler

Full Editli = Silah / Zırh / Takı Seti / Ayakkabı / Kask / Kalkan / Karaktere Savunma Ve Saldırı Güçlü +10 & +5 / = 60 TL *

Full Editli = Silah / Zırh / Takı Seti / Ayakkabı / Kask / Kalkan / Karaktere Savunma Ve Saldırı Güçlü +10 & +5 / =70 TL * ( İçinde Zehir Kılıcı Vardır.)

Full Editli = Silah / Zırh / Takı Seti / Ayakkabı / Kask / Kalkan / Karaktere Savunma Ve Saldırı Güçlü +10 & +5 / = 75 TL * ( İçinde Kin Kılıcı Vardır.)

Full Editli = Silah / Zırh / Takı Seti / Ayakkabı / Kask / Kalkan / Karaktere Savunma Ve Saldırı Güçlü +10 & +5 / = 80 TL * ( İçinde Zehir Kılıcı Ve Kin Kılıcı Vardır.)

İtemlerdeki EfsunLar İçin =
EfsunLar İçin Tıkla.. ◄

İtem Alıcaklar Forum'Dan Yada Oyundan Yada " Strasqueen@Hotmail.Com - Strasqueen@ActorMt2.Com " İle İrtibata Geçip Alabilirler..

Arkadaslar Kraliyet Ve +90 Level Silahlari Haricinde Bütün İtemleri Ben'den " Strasqueen " Den Alabilirsiniz...

NOT : Karakter Plus Paketlerdeki Özellikler Otomatikdir. Sizin İsteginize Göre Özellik Yapılmıcaktır.
Fazla Abartılan Efsunlar Olmucaktır. !!
Sakın Ama Sakın Buradan Haric Hiçbir Yerde Satış Olmucaktır.

Saygılarımla

Strasqueen
http://www.ormanika.com/orman/6056
ArthuR
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
ArthuR

MesajKonu: Geri: Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari   Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari EmptyPaz Ekim 10, 2010 10:16 am

Çok Pahalı Olmuş Bence
Xxm4ny4kxD
~ Deneme Mod ~

~ Deneme Mod ~
Xxm4ny4kxD

MesajKonu: Geri: Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari   Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari EmptyPaz Ekim 10, 2010 11:34 am

oda değilde gm eşkiyla ws super olmus resımler
http://hayalet.forumt.biz
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari   Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari EmptyPaz Ekim 10, 2010 3:00 pm

ArthuR demiş ki:
Çok Pahalı Olmuş Bence

Bence Cok Ucuz?
Toplu Alımlarda İndirim Olacaktir.
forymen999
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari   Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari EmptyPtsi Ekim 11, 2010 9:08 pm

ya ama 2 gündür oyuna giremiom
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari   Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari EmptySalı Ekim 12, 2010 1:20 am

ActorMt2 Hakkında Bilgi Paylaşımı Olmuyacak

En son TheDeathLanD tarafından Çarş. Ekim 13, 2010 12:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
RGKHacker
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari   Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari EmptySalı Ekim 12, 2010 2:48 pm

ActorMt2 Geleceği İçin Tık Bölümüne 200'den Fazla Tıklıyorum Sırf Sv Düzelsin Diye Senin Yaptığın Üyeliğime Bann Atmak Yazıklar Olsun!

Birde Neden Bann Aldım Onuda Merak Ettim
TheDeathLanD
【★★ Strasqueen ★★】

【★★ Strasqueen ★★】
TheDeathLanD

MesajKonu: Geri: Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari   Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 12:50 am

RGKHacker demiş ki:
ActorMt2 Geleceği İçin Tık Bölümüne 200'den Fazla Tıklıyorum Sırf Sv Düzelsin Diye Senin Yaptığın Üyeliğime Bann Atmak Yazıklar Olsun!

Birde Neden Bann Aldım Onuda Merak Ettim
Lütfen Kelimelerinize Dikkat Edin.

Flood Yaptiginiz İçin [RGK]Hacker Üyeliginiz 1 Hafta Banned
RGKHacker
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari   Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari EmptyPerş. Ekim 14, 2010 5:14 pm

Sadece Herkes Olayı Bilsin Diye Bazı Konulara Aynı Mesajı Yazdım Amacım Herkes Bilsin sv'ye Girmeyi Denemesin die

Yeni Yang Fiyatlari Ve İtem Fiyatlari
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PisLick foTo %100 iTem
» İtem Yükseltme Kılavuzu
» Oyun İçinde Efsunlu İtem Satilir.
» Oyunu bırakıyorum,Mavi bayrak 1.köyde item ve para dağıtımı yapıcam
» Yeni Editler !!